3.-4.3.2020
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL FILMŮ
S ANTROPOLOGICKOU TEMATIKOU

Katedra sociální a kulturní antropologie

ÚVOD

Antropofest z.s. společně s Katedrou sociální a kulturní antropologie Univerzity Pardubice věnuje festivalový ročník 2020 festivalové retrospektivě, která proběhne v Pardubicích v termínu 3. a 4. března 2020.

Nabídneme vám přehlídku nejzajímavějších titulů z minulých ročníků a také nejnovější tvorbu studentů vizuální antropologie v České republice. Součástí festivalu bude i diskuzní fórum k vývoji a současnému stavu oboru v České republice a na Slovensku.

NOVINKY

06 12

Vážení a milý fanoušci antroologického filmu,
spolek Antropofest společně s Katedoru sociální a kulturní antropologie Univerzity Pardubice věnuje festivalový ročník 2020 festivalové retrospektivě, která proběhne 3. a 4. března 2020. Nabídneme vám přehlídku nejzajímavějších titulů z minulých ročníků a také nejnovější tvorbu student vizuální antropologie v České republice. Součástí festivalu bude i diskuzní fórum k vývoji a současnému stavu oboru v České republice a na Slovensku.

Letošní CALL FOR FILMS se vyjímečně vztahuje pouze na studentské snímky, které vznikly na českých katedrách vyučující antropologii.

NEVÁHEJTE A PŘIHLAŠTE SVŮJ SNÍMEK. UZÁVĚRKA JE JIŽ 10.1.2020 ! ! !

Své filmy můžete přihlašovat pouze přes email [email protected] (přihlašování přes web je zablokováno).

Těšíme se na vaše filmy, Antropofest tým

KONTAKT

Neváhejte se nás zeptat, či rovnou poslat film (s vyplněnou přihláškou) na e-mailovou adresu: [email protected]