NOVINKY

02
05

Ve čtvrtek 11.5. od 18h můžete navštívit Ozvěny Antropofestu v Bratislavě. Budou se promítat filmy Masa a Pět životů s účastí režisérů, kteří budou zárověň debatovat i o vizuální antropologii. Kavárna Satori Stage, Mickiewiczova 9, vstupné 2e.

27
03

V úterý 4.4. od 17h můžete navštívit Ozvěny Antropofestu v Pardubicích. Uvidíte tyto filmy: Pět životů, Masa, Problematika elit, V rytmu města a Sacred Water. Hostem Ozvěn bude Michal Pavlásek. Akce se koná na Univerzitě Pardubice, budova EB, místnost E2. Těšíme se na Vás!

18
03

Srdečně Vás zveme na OZVĚNY ANTROPOFESTU DO NITRY.
Promítání se koná 30.3. od 17h ve Fotogalérii Trafačka v rámci Etnologických dní pořádaných Katedrou etnológie a folkloristiky FF UKF v Nitře.
Uvidíte tyto filmy: British Born Chinese, Gurumbé a Between Islam and Sacred Forest.

02
03

V pátek 10. a v sobotu 11.3. proběhnou v Jičíně první Ozvěny Antropofestu 2017. Filmy se budou promítat od 16 hodin po oba dny v baru Maňana, Žižkovo nám. 6. V pátek se také můžete těšit na koncert The Three of Bar´s Brothers. Promítat budeme A Report About Mina, Dust, Gurugu, Haying Time, Masa, Nobel Nok Dah, Pět Životů, Sacred Water, Tama Gaun - The Cooper Village. Vstupné dobrovolné.

25
01

Hosty Antropofestu 2017 budou: Michal Pavlásek a Ivo Bystřičan (Masa), Jaroslava Panáková (Pět životů), Marcel Romanutti (Problematika elit), Ondřej Raffel (V rytmu města), Frode Storaas (Tama Gaun), Evgeny Aleksandrov a Elena Danilko (Haing Time), Deepak Tolange, Christoph Siegel, Anisha Gosh (Dust). Přijďte s nimi diskutovat o jejich snímcích.

21
01

Hostem k filmu  THESE OBJECT, THOSE MEMORIES bude Mgr. Vít Zdrálek Ph.D. (UK Praha, Česká asociace pro Africká Studia), který bude po promítání diskutovat s diváky o tématech filmu.
Hostem k filmu BETWEEN ISLAM AND SACRED FOREST bude Mgr. Kateřina Mildnerová Ph.D. (UP Olomouc,
Česká asociace pro Africká Studia), která bude po promítání diskutovat s diváky o tématech čarodějnictví a rituálu v Africe.

09
01

POZOR POZOR Antropofest se letos koná na novém místě! V Kině Pilotů v Donské 19 v Praze 10.

www.kinopilotu.cz

13
12

Vybrali jsme pro vás 680 minut antropologie. Program již brzy zveřejníme na našem webu.

10
11

Rádi bychom poděkovali všem autorům z celého světa za zaslané snímky. I letos bude velice těžké vybrat ty nejlepší!

12
09

CALL FOR FILMS. Snímky do projekcí 8. Antropofestu můžete přihlašovat od teď až do 31.10. 2016 a to i prostřednictvím online formuláře (viz níže). Tešíme se na vaše filmy!